Universitat Rovira i Virgili

Equip investigador

Membres del GRATET Grup Consolidat (2017SGR22.AGAUR)

Nom i Cognoms

                        Càrrec            orcid Perfil web

Dr. Salvador Anton Clavé

(salvador.anton@urv.cat)

Dr. PDI a temps complert (Investigador Principal del Grup) orcid.org/0000-0001-9818-2778 Google Scholar

Dr. Josep Oliveras Samitier

(josep.oliveras@urv.cat)

Dr. PDI a temps complert orcid.org/0000-0001-5636-9948 Dialnet

Dr. Jordi Blay Boqué

(jordi.blay@urv.cat)

Dr. PDI a temps complert orcid.org/0000-0002-5491-7469 Google Scholar

Dra. Yolanda Pérez Albert

(myolanda.perez@urv.cat)

Dra. PDI a temps complert orcid.org/0000-0003-1634-4986 Google Scholar

Dra. Marta Nel·lo Andreu

(martagemma.nello@urv.cat)

Dra. PDI a temps complert orcid.org/0000-0002-0437-4056  

Dr. José Ignacio Muro Morales

(joseignacio.muro@urv.cat)

Dr. PDI a temps complert orcid.org/0000-0003-0735-6117 Google Scholar

Dr. Antonio Russo

(antonio.russo@urv.cat)

Dr. PDI a temps complert orcid.org/0000-0001-8768-246x Google Scholar

Dr. Oscar Saladié Borraz

(oscar.saladie@urv.cat)

Dr. PDI a temps complert orcid.org/0000-0002-7989-0717 Google Scholar

Dr. Joan Alberich Gonález

(joan.alberich@urv.cat)

Dr. PDI a temps complert orcid.org/0000-0002-9979-2559 Perfil Personal

Dr. Aaron Gutiérrez Palomero

(aaron.gutierrez@urv.cat)

Dr. PDI a temps complert orcid.org/0000-0003-0557-6319 Google Scholar

Dr. Benito Zaragozí Zaragozí

(benito.zaragozí@urv.cat)

Dr. PDI a temps complert orcid.org/0000-0003-2501-484X Google Scholar

Dr. David Serrano Giné

(david.serrano@urv.cat)

Dr. PDI Investigador en projecte actiu orcid.org/0000-0003-1676-7110 Google Scholar

Dra. Mª Trinitat Rovira Soto

(mtrinitat.rovira@urv.cat)

Dra. PDI Investigador en projecte actiu orcid.org/0000-0001-7938-7284 Google Scholar

Dr. Sergi Saladié Gil

(sergi.saladié@urv.cat)

Dr. PDI Associat en projecte actiu orcid.org/0000-0002-1845-7362  

Dra. Cinta Sanz Ibáñez

(cinta.sanzi@urv.cat)

PAS en projecte actiu orcid.org/0000-0001-9552-4285 Google Scholar

Jordi Andreu Bertran

(jordi.andreu@urv.cat)

PSR del Grup de Recerca orcid.org/0000-0003-4874-5311  

Fiammetta Brandajs Di Martino

(fiammetta.brandajs@urv.cat)

Becaria predoctoral orcid.org/0000-0002-1600-1089  

Jon Xavier Olano Pozo

(jonxavier.olano@urv.cat)

Becari predoctoral orcid.org/0000-0002-3955-3134 Google Scholar

Antoni Domènech Montaña

(antoni.domenech@urv.cat)

Becari predoctoral orcid.org/0000-0002-1881-6679 Google Scholar

Maria Eugenia Altamirano

(mariaeugenia.altamirano@urv.cat)

Becaria predoctoral  orcid.org/0000-0003-3103-5399  

Altres membres del GRATET

Nom i Cognoms

                      Càrrec            orcid   Perfil web

Jordi Calabuig Tomás

(jordi.calabuig@urv.cat)

Departament de Geografia    

Alba Font Barnet

(alba.font@urv.cat)

Investigadora de projecte de recerca INDECIS)    

Joan Jurado Rota

(joan.jurado@urv.cat)

Departament de Geografia   Google Scholar   

Marina Pujol Perdices

(marina.pujol@urv.cat)

Departament Geografia    

Jaume Salvat Salvat

(jaume.salvat@urv.cat)

Departament de Geografia    

Raquel Santos Lacueva

(raquel.santos@urv.cat)

Invetigadora de projecte de recerca POLITUR) orcid.org/0000-0001-5317-8476 Google Scholar